Titan Mobile Rectangular Table 1800 X 800 White/Black
Product Code:
T-MOBILE-1880WHBK
Pack Of
1
A durable and practical mobile table designed for educational spaces and available in a wide range of finishes and sizes. With smooth-running castors, this table can be easily moved to create flexible and dynamic workspaces.
- General
- A durable and practical mobile table designed for educational spaces and available in a wide range of finishes and sizes. With smooth-running castors, this table can be easily moved to create flexible and dynamic workspaces.
| Colour | Black |
| Size | 1800mm |
| Material | MDF/Steel |
| Height | 733mm |
| Depth | 800mm |
| Shape | Rectangular Table |
| Leg Type | 4 Leg with castors |
| Made To Order | Yes |
| Top Material | MDF |
| Table Colour | Black |
| Leg Colour | White |
| High strength steel frame |
| Smooth-running castors |
| Versatile and flexible |
| Wide range of finishes and sizes |
×