Five Door Unit Complete with Shelf, Coat Hooks, Cam Lock Natural Nebraska Oak
Product Code:
TCCP5NNO
Pack Of
1
A space efficient and durable five door unit with lockable doors. Available in a range of colours, this unit is perfect for storing personal belongings or work equipment.
- General
- A space efficient and durable five door unit with lockable doors. Available in a range of colours, this unit is perfect for storing personal belongings or work equipment.
| Colour | Natural Nebraska Oak |
| Material | MFC |
| Width | 350mm |
| Weight | 25kg |
| Lock | Yes |
| Number of Doors | 5 Door |
| Door Colour | Natural Nebraska Oak |
| Height | 1800mm |
| Depth | 400mm |
| Made To Order | Yes |
| Internal Fittings | Shelf & Coat Hooks |
| Cam locks |
| Durable |
| Five doors |
| Range of colours |
| Space efficient |
×