Primary 6 Door Single Locker Column Light Grey
Product Code:
PEDS1830456-AV7
Pack Of
1
A six door locker with a durable steel frame and wide choice of door colours. Perfect for storing workwear and personal belongings.
- General
- A six door locker with a durable steel frame and wide choice of door colours. Perfect for storing workwear and personal belongings.
| Colour | Light Grey |
| Material | Steel |
| Width | 300mm |
| Weight | 24.6kg |
| Number of Doors | 6 Door |
| Door Colour | Light Grey |
| Height | 1800mm |
| Depth | 450mm |
| Made To Order | Yes |
| Internal Fittings | Supplied Empty |
| Choice of door colours |
| Durable steel construction |
| Locking |
| Six door locker |
| Versatile and hard-wearing |
×