Primary 5 Door Single Locker Column Traffic White
Product Code:
PEDS1830455-BA5
Pack Of
1
A five door locker with a durable steel frame and wide choice of door colours. Perfect for storing workwear and personal belongings.
- General
- A five door locker with a durable steel frame and wide choice of door colours. Perfect for storing workwear and personal belongings.
| Colour | Traffic White |
| Material | Steel |
| Width | 300mm |
| Weight | 23.05kg |
| Number of Doors | 5 Door |
| Door Colour | Traffic White |
| Height | 1800mm |
| Depth | 450mm |
| Made To Order | Yes |
| Internal Fittings | Supplied Empty |
| Choice of door colours |
| Durable steel construction |
| Five door locker |
| Locking |
| Versatile and hard-wearing |
×