Locker 6 Door 450mm Deep Red/Grey
Product Code:
TC6DRLK45RD
Pack Of
1
Keep personal items and workwear safe and secure with this sturdy steel locker. Available with a choice of door colours to match the aesthetics of your workplace.
- General
- Keep personal items and workwear safe and secure with this sturdy steel locker. Available with a choice of door colours to match the aesthetics of your workplace.
| Colour | Red/Grey |
| Material | Steel |
| Width | 300mm |
| Weight | 20kg |
| Number of Doors | 6 Door |
| Door Colour | Red |
| Height | 1800mm |
| Depth | 450mm |
| Made To Order | Yes |
| Internal Fittings | Supplied Empty |
| Choice of door colours |
| Ideal for storing workwear and personal items |
| Six locking doors |
| Ventilated to allow for air circulation |
×