Home
5 Star Steel Janitorial Cleaning Cupboard 800x1800mm Silver KF70110
Product Code:
M-VF2005
Pack Of
1
| Colour | Silver |
| Size | Tall |
| Material | Steel |
| Width | 800mm |
| Door Colour | Silver |
| Height | 1800mm |
| Depth | 383mm |
| Style | 2 Door |
| Number Of Shelves | 3 Shelves |
| Adjustable Height Shelves | Yes |
| Cupboard Colour | Silver |
| Depth (mm) | 383 |
| Height (mm) | 1800 |
| Width (mm) | 800 |
| Returns Allowed | No |
×